• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

GİRİŞ

Kişisel Bilgilerin Kullanımı Sözleşmesi

onlineydskursu.net iletişim aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, onlineydskursu.net ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler, YDS Academy’nin ve diğer YDS Eğitim Grubu kuruluşlarının bilgilendirme ve tanıtımı dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sitemizdeki kayıt formları ve anketlerde irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; sizlerle iletişime geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek amacıyla kullanılmaktadır.

Bu sözleşmeyi onaylayarak YDS Academy ve diğer YDS Eğitim Grubu kuruluşlarından gelecek bilgilendirme ve tanıtım e-postaları, aramaları ve SMS’lerini kabul etmiş olursunuz.

YDS Academy Yabancı Dil Okulları | Tüm hakları saklıdır. ©

Küresel salgın nedeniyle yaşadığımız sıkıntılı günleri fırsata çevirebilmeniz için tüm online kurslarımızda %30 indirim sunuyoruz.
Sepette indirim kodu alanına aşağıdaki kodu yazmanız yeterli.