• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

GİRİŞ

Teslimat, İptal ve İade

TESLİMAT:

onlineydskursu.net üzerinden satın alınan eğitim herhangi bir basılı materyal içeriyorsa, bu materyal(ler) siparişin onaylanmasının ardından en geç 2 iş günü içerisinde alıcının beyan ettiği adrese gönderilmek üzere kargoya verilir.

İPTAL VE İADE:

Tüm kullanıcılar için onlineydskursu.net’in ücretsiz örnek ders videoları ve DEMO kullanımı bulunmaktadır. Bu bölüm onlineydskursu.net’in ne olduğu, sunulan hizmetin hangi bileşenlerden oluştuğu ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcının bilgi sahibi olması için açılmıştır. onlineydskursu.net’ten eğitim satın almaya karar vermiş olan kullanıcılar; DEMO bölümünü kullanmış, örnek ders videolarını izlemiş, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan bileşenlerin ne olduğunu anlamış ve bu ürünü beğenmiş demektir. onlineydskursu.net’ten yapılan alışveriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir. Bu nedenle satın alınan eğitimlerin iadesi söz konusu değildir.

27.11.2014 tarih ve 29188 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği“nin 15. maddesinin “ğ” bendinde belirtilen “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” ve “h” nolu bendinde belirtilen “Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler” cayma hakkının kullanılamayacağı durumları gösterir. Ayrıca; 4077 sayılı kanun gereği, basılı ürünler (kitap, dergi vb.), yazılım programları cayma hakkının geçerli olmadığı ürünlerdir.

YDS Academy Yabancı Dil Okulları | Tüm hakları saklıdır. ©

Küresel salgın nedeniyle yaşadığımız sıkıntılı günleri fırsata çevirebilmeniz için tüm online kurslarımızda %30 indirim sunuyoruz.
Sepette indirim kodu alanına aşağıdaki kodu yazmanız yeterli.