• GİRİŞ
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.

GİRİŞ

hakkimizda-era

YDS ACADEMY


2005 yılında kurulan YDS Academy Yabancı Dil Okulları’mızda her yaş grubuna, teknolojik sınıflarda, uluslararası sertifikalara sahip eğitmenlerle dil eğitimi vermekteyiz. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yanı sıra yetişkin öğrencilere de çok çeşitli amaçlara yönelik eğitimler sunmaktayız. Genel amaçlı yabancı dil programlarımızın dışında ulusal ve uluslararası dil sınavlarına hazırlık eğitimlerimiz, iş dünyasına yönelik sunduğumuz çözümler, dijital eğitim modellerimiz, yurtdışı eğitim hizmetlerimiz ve yabancı dil kamplarımız bir bütün olarak yabancı dil eğitiminin tüm alanlarını kapsamaktadır.

YDS Academy olarak birinci önceliğimiz, kaliteli eğitimi herkes için erişilebilir kılmaktır. Oluşturduğumuz kalite modelimiz doğrultusunda sunduğumuz yabancı dil eğitim hizmetlerimiz konusunda daha fazla bilgi almak için www.ydsacademy.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

YDS Academy Yabancı Dil Okulları | Tüm hakları saklıdır. ©

Küresel salgın nedeniyle yaşadığımız sıkıntılı günleri fırsata çevirebilmeniz için tüm online kurslarımızda %30 indirim sunuyoruz.
Sepette indirim kodu alanına aşağıdaki kodu yazmanız yeterli.